Kartela Grafike G FORCE EPRO NV MX4000

Shitet nga: Leon 21 Shk 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   10 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet kartela Grafike G-FORCE EPRO NV MX4000 128MB-L DDR TV
Qmimi 7 euro
Kontakti Leoni
mob dhe viber 044133756
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim