Nvidia geforce 210 ddr 3 1024 gb 1gb hdmi port

Shitet nga: xxxx 11 Qer 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Gjakovë
shitet kartela grafike pothuajse e paperdorur e shes sepse e kam blere pc te ri dhe nuk me duhet para 2 muajve 40 e kam blere ne dyqan shum e mir per lojra per autocad archicad photoshop

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim