PROCESORA KARTELA GRAFIKE DHE RAMA

Shitet nga: Pjes për kompjuter 25 Shk 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shesim disa lloje të :

1. Kartelave grafike
2.Procesora dhe
3. Rama për laptopa dhe PC DDR2 dhe DDR3
Të gjitha këtë janë të llojeve të ndryshme dhe vetem një pjesë e tyrë është në foto.
Ka nga ma të ndryeshmet.

Të gjitha janë në gjendje perfekte dhe garantoj për ato.

BËJË EDHE NDRRIM ME ÇDO SEND TË PËRSHTATSHËM.

Ejani dhe binduni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim