Pjese per Kompjuter dhe Llaptop me POROSI

Shitet nga: Artan 14 Shk 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes pjese te ndryshme per kompjuter dhe llaptop sipas kerkeses me porosi
Harddiska ide dhe sata
Kartela grafike per kompjuter
Ram memorie ddr sdr
Dvd rekorder
Kabllo sata dhe ide
Dhe pjese te tjera me cmime te volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim