Printer HP A3 deskjet 1220c dhe Plastifikim

Shitet nga: Auto Pjese Amsterdam 24 Jan 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet Printeri dhe Plastifimin per vizitkarta..
qmimi osht fiks 100 per dyjat..
-----------------------------------------
http://harddiskdirect.com/c2693a-hp-deskjet-1220c-color-inkjet-printer-11-ppm-150-sheets-2400dpi-x-1200dpi-8mb-memory-parallel-usb.html?gclid=CNWVtM6hw8oCFaMSwwodYaINdQ
---------------------------------------------------------
http://www.ebay.com/itm/151461835175
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim