Shes Monitor HP Edittion Limited

Shitet nga: argjent 29 Shk 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes Monitorin HP shum i rujtun ne gjendje shum te mir, 15 euro, si dhe te gjitha pjest per kompjuter te jashtme dhe te mbrendshme te qfar do lloj kompjuteri, laptopi, smartphoneve etjj..
servisi dhe shitje

044655154
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim