Shitet Tavolina per PC dhe karrika

Shitet nga: Arditi 04 Mar 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Shiten per aryse te mos perdorimit , ne gjendje te rregullt si tavolina ashtu dhe karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim