Shperndares i wi-fi s per PTK

Shitet nga: qendrim 24 Mar 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjakovë
huawei,eshte ne gjendje te rregullt, eshte shperndares per konsumatoret qe perdorin internetin e Postes, ptk , nuk ben per ipko dhe kujtesa, sepse i kan ndrryshe pinin ku e mer rrjetin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim