Shtepiza

Shitet nga: Dini 09 Pri 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shiten 10 shtepiza komplet me monitor tastatur dhe maus shtepizat jan kto performanca.ram mermory 1gb .processor 3.4 nvidia 128 mb dhe monitori 17 .ne gjendje te rregullt jan qmimi 500e per gjith . per informat tel 049189064
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim