Fito 500 mgb internet dhe hyn ne gar per iphone 6

Shitet nga: benet 11 Mar 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Te gjith ju qe nuk keni internet aktiv ne telefonin tuaj
dergoni sms ne nr 50900 me text " D2X2R " dhe fito 500 MB falas internet te telefonin tuaj me shpejtsi 3G dhe 4G , po ashtu hyn ne loj per te fituar İphone 6.
Hej pse po pret
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim