Fito 500 mgb internet ne ipko

Shitet nga: benet 07 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Gjdo person mbi moshen 45 vjeq qe nuk ka aktivizuar pako interneti ne ipko keto 3 muaj dergoni kodin D2X2R Ne numrin 509000 dhe fito 500 mgb internet falas kjo vlen ne te gjitha vendet e Kosoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim