Fito 500 mgb ipko dhe hyni ne gar per iphone 6

Shitet nga: benet 10 Mar 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Personat qe kan numer ipko dhe jan me te vjeter se 45 vjeq nese nuk keni aktivizuar pako interneti per 3 muaj dergoni mesazhin D2X2R ne numrin 50900 dhe fitoni jo me pak se 500 mgb internet 4G ne gjdo qytet te KOSOVES ju i merrni hiq me pak se 500 mgb dhe hyni ne gar per iphone 6 (oferta nga hej pse po pret) aktivizojani edhe te afermive tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim