Mbushes Wi-Fi

Shitet nga: Arber 30 Nën 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet sistemi mbushjes me wifi.
Kompleti posedon vendin ku te vendoset telefoni posedon maskat wifi per iphone .. Prej 5/5s , 6/6s ,6+/6s+ . Po ashtu posedon edhe mbushesin wifi per makin dhe 2 mbushesa te dores qe mirren me vete po ashtu me wifi per iphone dhe samsung . Ka edhe vendin ku te vendosen telefonat per mbushje .. Kompleti mundeson edhe vendosjen e qipave wifi ne samsung s4 ,s5 note 3 etj ...kompleti eshte prodhim gjerman .. Qmimi i padiskutushem pres bleres serioz . Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim