Ndegjuese ajrore WIRELESS

Shitet nga: gazmend 11 Nën 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjakovë
Ndegjuese pa tela ne distanca deri ne 100metra per celulare tv dhe radio si dhe mikrofone ajrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim