Apple android

Shitet nga: Anton 12 Nën 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Gjakovë
Bej formatizimin e tel. Apple android si dhe jailbreak te gjith iphonet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim