Canon ndrrim i mundshem

Shitet nga: Fati 06 Jan 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Fotoaparate
Nderroj aparatin profesional Canon .
Nderrim mund te bej me ndonje skuter ose mondial . Aparati eshte ne gjendje shum te mir ka mbushesin si dhe qanten .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim