Canon-ndrrim me motorr

Shitet nga: Fati 09 Jan 03:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Fotoaparate
Nderroj aparatin profesional canon 400D , aparati osht ne gjendje shum te mir teknike ,ka objektivin 28-80mm ,qanten si dhe mbushësin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim