GoProHero 3 White Edition

Shitet nga: Blinn 09 Pri 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

139 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet kamera per sporte te ndryshme
Shume pak e perdorur, me paisjet percjellese, dhe me kuti...

Gjendje perfekte...
Monopodin dhe kacen ua jap gratis!

fotot jane origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim