Kran kamer.Kamera kran .Alumin

Shitet nga: Astrit 03 Mar 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   1 800 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Fotoaparate
Cmimet jane prej ,Kran kamer 5m 1500, Kran kamera 7 metra 1800 ,

kran per kamer 9 metra 2000 , profesional me koke 360 shkall, servo motorat jane japan joystick dhe kabllo ,eshte prej alumini shum i let per transport

ne cmim nuk perfshihen monitori dhe kontra peshat (tegat) per gjitha informacionet ne

044352222
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim