NIKON 3100

Shitet nga: Dardan 08 Mar 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Fotoaparate
NIKON 3100 ME LENS 18-55
ME BATERI,ADAPTERI, DHE KABLLO PER PC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim