Nikon D 300S

Shitet nga: Egzon 02 Shk 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Nikon D300S osht ne gjendje te mir shum i rujten me lens 16-85mm Dx me bateri grip dhe adapter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim