Nikon D3000 objektiv 18-55mm,Çante, Memory card+..

Shitet nga: Dugagjin 17 Mar 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Aparati Nikon D3000 shum pak i perdorur, importuar nga Gjermania
-Nikkor lens 18-55mm Automatik dhe Manual
- Madhsia e fototv • 3872 x 2592 • 2896 x 1944 • 1936 x 1296
-Sensor pastrimi te fotov
-11 pika auto-fokus
-3 foto n'sekond
-7.5cm LCD
-Qip 8 Giga
-Qanta
-Batary Grip[akku]
-Dhe te gjitha paisjet sikur eshte bler(librat,cd,etj)
per me shum:.http://www.amazon.com/Nikon-D3000-Digital-18-55mm-3-5-5-6G/dp/B002JCSV5I
Qmimi fiks 300 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim