Nikon D5100 18 - 105 & blic external & batery grip

Shitet nga: Andi 18 Tet 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR   680 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Nikon D5100 + batyri grip
Objektiv 18 - 105 mm me vr
Blic te madh
3 bateri nikon
8 bateri per blic 2100 ampera
2 sd card 16 , 4 gb
dhe Çanta


Aparati është ne gjendje teper të mir dhe te rregulllt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim