Amiko micro hd

Shitet nga: A.... 02 Mar 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes resiverin amiko micro hd i perdorur por i ruajtur dhe punon shume mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim