Abonim nga gjermania albadixhital tringtv sky.de

Shitet nga: mali 09 Sht 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
iptv ; GJERMANI zvicerr austri e kshtu me radhe .ofrojm alba digital .tring tv sky de dhe shum kanale tjera .mbi 30 kanale veq sport .per me teper kontakto:+491767884855 viber . ne gjindemi ne gr .bajern
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim