Tv THOMSON

Shitet nga: Besfort 22 Mar 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Tv Osht ne gjendje te rregull siq e shikoni ne foto ka DvD Pc Audio Vend per Degjuese Dhe Posedon Drigiton Dhe Me Qmim te Arsyshem kemi Dhe Viber Dhe Whatsap Ne Numrin +38649532610
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim