TELEVIZOR SONY 52 inq..apo 127 cm .

Shitet nga: televizor 03 Pri 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
grand tv SONY 127 CM i pershtatshem per lokale te medha ..i ardhur nga ch...ne gjendje shum te mire dhe shum i ruajtur...
ka ze te jashtezakonshem shum te forte..
shitet per arsye se .. shum i madh per dhom....
qmimi 300 euro....diskutohet pak......ndrrim i mundshem ..
044 192 578
049 100 715
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim