Abonime ne dreambox

Shitet nga: Dardani 25 Shk 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Full CCcam Server, Pa asnje ngrirje,
ofrojme abonimin e te gjitha llojeve te reseverve
per shumicen e tyre kemi edhe listat e renditura sipas desheries se Klientit.

Tring HD
Sky it
Sky de HD
Sky uk HD
Canal+ (Spain) HD
Sky France HD
Digiturk
dhe shum te tjera...

Mund te me kontaktoheni per Testimin 24h (nje dite) e linjave....
Golden Media (Clasicc , wote etj.)
Dreambox 800 (c , HD , s etj)
Dreambox 500 (c , HD , s etj)
Spiderbox , Alma , SkyBox , Openbox etj dhe tjera aparate qe kan lidhje me kabel (fish interneti)
6 muja 30ero 1 vjeqare 45 ero
abonimeee@gimali.com
abonimeee@gimail.com ne skype
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim