Marka Escot Televizore te vegjel

Shitet nga: Robi 24 Shk 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Escot Televizore te vegjel DVD USB DVDX mund te muntohen ne karriket e pasme te veturave jane ne gjendje te rregullt i kan gjitha pajisjet per montim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim