SHES TELEVIZORIN

Shitet nga: driton 25 Nën 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHES TELEVIZORIN ,ESHTE I ARDHUR NGA ZVICRRA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim