Samsung 32inq

Shitet nga: Arbër 11 Shk 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Plazma. I posaardhur nga suedia
Ne gjendje te rregullt
Hd. Posedon mbaisen dhe digitronin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim