Shitet TV telivizori samsung

Shitet nga: Alban 16 Mar 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Le40a536tf1
E shes tv telivizorin samsung esht pak prishur ekrani kanier spo ban mir TV esh iri me pak pare ndriqet po un eboj me ndrrim me fellne16,17 inf:044402943
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim