Shes TV Panasonic

Shitet nga: TV 10 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV Panasonic ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim