Shitet Tv Lg

Shitet nga: Flamur 11 Jan 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Tv Lg.Tv vendoset në murë.Eshtë në gjendje shumë mirë por i ka disa te grithura.Eshtë 32 inch.Qmimi ështe 135€

Tv tjeter eshte Gronding dhe ne gjendje shume te mire.Qmimin e ka 70€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim