Sony plazma 100inq

Shitet nga: diamant 13 Shk 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
tv eshte ne gjendje shume te rregullt per me teper e shikoni edhe vet nne qfare gjendje te mire osht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim