TV

Shitet nga: Mirlinda 05 Jan 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV ne gjendje te rregullt me qmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim