TV Panasonic (nga Gjermania)

Shitet nga: Ismet 20 Dhj 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shesim TV Panasonic . Dimensioni 102X70 cm , i ardhur nga Gjermania. Eshte i perdorur , ne gjendje te rregullt...

Nr i telefonit:
-044 217 548
-049 176 188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim