TV SAMSUNG 42 inch ful HD ( e ka edhe CHROMECAST)

Shitet nga: Ylli 26 Pri 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv Samsung 42 inch ful HD e ka edhe CHROMECAST eshte nje vite I perdorur, eshte shume I ruajtur ne gjendje shume te mire,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim