TV Samsung

Shitet nga: TV 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet TV në gjëndje shum të mirë i përdorur shum pak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim