TV anderssen

Shitet nga: Agon mala 11 Tet 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Esht sa po i ardhur nga zvicrra full HD esht 200 inch dhe veq ni plak ne danimark e ka pas oshht shum ne gjendje te mir urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim