TV ne shitje. LG 42 plazma.

Shitet nga: Besart 04 Jan 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv eshte ne gjendje te rregullt. Çmimi eshte i padiskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim