TV plazma

Shitet nga: oki 10 Tet 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv plazma prej germanis shum i ruajtur 1m20 me 90 per maahum informata viber 0038649467954
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim