TV samsung me video

Shitet nga: astrit 01 Nën 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
tv me vcr te integrune Samsung 37 inq i lehte ber bartje me antene te vete
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim