TV shum i mir plazma urgjentt

Shitet nga: Agon 11 Tet 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV osht shum i mir krejt ne gjendje shum te rregullt veq ni plak ne danimark e ka pas edhe nuk e ka perdor shum e ka pamjen shum te kfjellet po un po du me shit se jon kam duhen paret
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim