Televizion ne gjendje te regullt

Shitet nga: Neni 02 Nën 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim