Televizion

Shitet nga: Bibi 23 Tet 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV GRUNDIG

Për ma shum info kontaktoni në numrin më poshtë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim