Televizor

Shitet nga: Ron 02 Mar 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR   55 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv eshte i ri para 3 muj u ble 130 euro
ka vetem nje defekt te vogel i qet ngjyrat bardh e zi por kushton lir mi ndreq vetem 10 €
ka koken rrotulluese nuk ka nevoj te levizet i gjith televizori per te nderruar poziten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim