Televizor Philips shitet me qmim te volitshem

Shitet nga: televizor 12 Pri 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Televizor Philips qmimi 25 euro FIKS punon shume mire , ka ngjyra tejet kvalitative
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim