Televizor TV

Shitet nga: mmm 18 Shk 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

294 EUR   350 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Tv i sapo ardhur nga ch ne gjendje perfekte


viber +37744189135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim