Televizor

Shitet nga: Engjulli 01 Pri 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Televizioni Firma Telefunken i ardhur nga Gjermania Ne gjendje Perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim